víkend.

8. května 2011 v 12:36 |  > BV. píše <
ČAU LIDI. VŠIMLI JSTE SI ASI, ŽE JSEM PSALA NAPOSLED NĚKDY NEVIM. CELÝ VÍKEND JSEM NEMĚLA ČAS, A KDYŽ UŽ JSEM ZAVÍTALA NA BLOG, TAK JSEM JEN ODEPISOVALA NA KOMENTÁŘE A TAK.
Přes víkend tu spala kámoška. V pátek přišla ve tři hodiny, tak jsme šli ven. Byli jsme venku i s Kristýnou. K tý jsme šli pak domu a koukali jsme na film JÁ LEGENDA. No a po osmý jsme šli s Lejlou domu. K nám. Jsme se pořád něčemu smáli. Natáčeli videa a fotili. Spát jsme šli asi kolem druhý hodiny ráno. To je taky moc. JÁ UPLNĚ RÝMU, NEMŮŽU SKORO MLUVIT, A TAK. Stejně jsme šli druhý den na Márinu. To je rybník. Tady u nás blizko, někde. Ale jako zas tak blízko to neni. My ti vyjdem ve čtyři z baráku a ona Lejlinka, že zná jen jednu cestu, tak jsme to obešli snad přes celou republiku, mre. Tyvole, uplně přes sklárnu a tak, no já nemohla:D. Tak jsme tam byli asi hoďku a půl a pak jsme šli zas domu, naštěstí už jsme šli normálně rovně podél silnice, a to už daleko nebylo. Ale ta šlapka tam. Ona uplně tancovala, točila se, pak šla pozadu, pak zastavila nějaký auto a nastoupila:D. Ale pak, takovej strach né. My ti dem, a najednou vedle nás nejaký auto jede a tam asi čtyři chlapi, a prej "holky, já vám vylížu". To by nebylo nic zvláštního, kdyby jeli dál, jenže oni se otočili zas k nám. A něco na nás mluvili. JELI DOPŘEDU, TAM ZAHNULI DO ODBOČKY, KDE SE ZAS MOHLI OTOČIT ZPÁTKY, NEBO TAM NA NÁS ČEKAT ZA ROHEM. Lejla prej "tyjo, ja měla strach!" a já na ní "dyť oni se tam můžou otočit nebo čekat než projdem a chytěj nás!". A teď my uplně mety přes křoví a stromy, trny a tak. Na druhou silnici ne. Tyyvole! :D Pak jsme se báli stříbrnejch aut no! :D Večer jsme zas natáčeli .. :)
POMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOC!:D
Achjo, achjo, achjo. My máme dost. Ale tak, aspoň že jsem se přes víkend nenudila. Mam tě ráda, Lejlí. Jo a na tu pražskou pujdu!
_____
Dneska jdu s mamkou, a jejim známym na zmrzku. Včera spolu byli podruhý už někde, minule nevim a včera na pizze a pak koukali na avatar:D. Tak přeju jí, ať z toho něco je. Škoda že nemá ten Venca stejně starou dceru jako jsem já, néé on má sedmiletou.! :D:/ Neva no.

btw_. tábor již za 96 dní! Těšim se, denis. <3 stejně tě mam nejradši. Milujem ťa.

Fotky <>
..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 denny. denny. | 8. května 2011 v 16:01 | Reagovat

prej já vám vylížu:DDD. chudáci;D. tve 96 dní. omgg <3 at' už to tu je. dneska jsem celej den nad náma přemejšlela a nad našim táborem)).  a nad tim tejdnem jak bude šu nás<33

2 Lady Xo Lady Xo | Web | 8. května 2011 v 18:53 | Reagovat

No dostak :D Chtěla jsem se  tě zeptat v jakým programu upravuješ videa :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama