Duben 2011

když ti někdo život ničí, USMEJ SE A MAJ HO V P*ČI.

24. dubna 2011 v 11:40 Denny & BVilain.
Yipeee^^ Včera zase dokonalej pokec s Deniskou. Víte co? Ona je stejně nejlepší. Protože ona mi uplně nejvíc ze všech rozumí a jsem nejšťastnější člověk pod sluncem, když ona mi napíše. Když se spolu pořád smějem. Bohužel jen přes net, ale aspoň něco! Však my se uvidíme v létě a všem to natřem. Spolu zboříme svět a ten nám za to ještě poděkuje! Když.. ono ani nevadí, že bydlíš v Budějkách, je to vlastně důležitý. Jak už jsem ti říkala, takhle si uvědomuju víc, co pro mě znamenáš a jaký mam štěstí, že jsem tě poznala.Photobucket - Video and Image Hosting Až pujdem spolu po ulici, smát se všemu a fotit se a všichni na nás budou koukat jak na debily. My dvě se budem řídit heslem "..... usměj se a maj ho v piči!" ne? Pixels Fakt až tě uvidim, skočim ti kolem krku a je mi jedno, co si kdo bude myslet.
Mi všici můžou políbit prdeeeeel.
Těším se na tebe víc než na cokoliv. Jasné?! :piiinkie: BTW_. pošlu ti tři metry dlouhýýho plyšáka;*


Soutěže na Velikonoční trasu. Help me, please?

24. dubna 2011 v 11:16 > BV. píše <
Helloooo, tak včerejšek byl bez Kuby. Odjel na chatu. Nevadí .. byla jsem se s mamkou a tchynííí projít v Pohádkáči (les s pohádkovejma postavičkama->Denny, ani tam bysme se nenudili i kdyz je tam nuda:D!). No nic .. možná si někdo řiká, že už jsem trapná s tím, že chodím ven s mámou a Kubovo mámou a jeho malou ségrou. Ale co je komu do toho? Já se za to nestydim. Dá se s nima uplně fajně kecat, tak co?! Hehe.. no nic. Pak jsme zas seděli u baráku a nejvíc se všemu gebily(jak puběrťáci, což ony už nejsou*lol*).

Pak jsem něco vymyslela .. Prostě .. v pondělí jsou Velikonoce né! No a já jsem prostě seděla na schodech tam. Teď jsem se dívala na ty prcky, jak se houpaj na houpačce, a říkám si, že oni malí z těch Velikonoc skoro nic nemaj, jen že dostanou sladkosti ale žádná zábava prostě. Tak že jim udělám Velikonoční stezku. Dneska večer. Že bych to připravila. Vzala bych mojí mámu, tchyni (musim ji tak řikat, nemůžu si pomoc:P) a jakože.. mě:D A já bych připravila doma soutěže, jako na téma Velikonoce. Jednu soutěž už mám vymyšlenou → prostě lžíce a na tom vajíčka, který by byly pomalovaný a oni by si dali ty vajíčka na tu lžíci a museli by s tím ujít kousek cesty. No ale co dál? Musím myslet na to, že to má být Velikonoční a na to, že tam jsou malý děti 4 - 11 let ;). Tak co, pomůžete mi? 85.gif image by Salisko
Prosím .. budu moc vděčná za každou originální soutěž, co se bude hodit na Velikonoce. Může to být i něco normálního. Prostě cokoliv. Takže prosím, dolů do komentůů. ^^ Předem děkuju.

Bude to jakože v Pohádkáči, je to takovej les s malejma pohádkovejma postavičkama. A je vedle toho i louka. Tak ať to není neco, co se hodí třeba k vodě ale prostě les a louka:). Dííky.
No.. na konci tam dostanou nějaký sladkosti, žeee:D A dala bych Vám sem pak fotky těch šťastnejch dětí. Achjo, jak ráda já dělam tyhle soutěže a tak. Už chci léto twle.mini camera
Tak jo.. takže kdyžtak mi pomozte s těma soutěžema. Zatíím :)


To holky maj rády - Konvičková.

23. dubna 2011 v 21:24 > Music <
Hmmm.. ta písnička mi přijde taková dětinská. Ale co no. Je dobrá. Mě se líbí:P

không có gì.

22. dubna 2011 v 23:08 > BV. píše <
Tumblr_ljzobasuhl1qev0tfo1_500_large

Téma týdne je "nic" a já přemýšlím, co bych napsala.
Nic může být všechno. Všechno může být nic.
Zeptáš se ,co ti je?' a někdo odpoví ,nic!'.
Zeptáš se ,co to máš?' a někdo odpoví ,nic'.
Nic může být taky ticho, nic může být tma, nic může být nekonečno, jako nic můžeme brát nějakého člověka, nějakou věc, kterou vídáme pořád.
Ale nic může být také něco, co jsme ještě nikdy něviděli a nedokážeme si vůbec představit, jak to doopravdy vypadá.
Možná jen fantazírujeme ale pořád je to nic, dokud nezjistíme pravou tvář všech věcí.
Nic může být něco vzdáleného, nebo něco blízkého.
Někdy si myslíme nic, a někdy zase všechno.
Možná je nic jen jedno blbé slovo, které vymyslel nějaký nic, co se nudil a přemýšlel nad nekonečnem, něčím, co není = NIC.
Možná docházím k závěru, že nic vlastně je nic.
Nic neexistuje.
Je to jen součástí fantazie a každý si pod tím představí něco jiného.
Proto nic vidím jako prázdnou tmavou místnost bez východů,
jako vesmír bez úniku, jako věc co není možné vzít do ruky, jako někoho, kdo vůbec nežije.
Jako něco, co jsme nikdy nevidělia žije to jen v představách.
S pozdravem Vaše nic.

nic. nothing. không có gì. nič. rien. nihil. 什么。...


Přes oči mokrééé .. nevidííš

22. dubna 2011 v 22:42 > BV. píše <
Tyvole a všimli jste si, že furt píšu jen o něm. To je vadný, fakt! Tak jo. Teď o něm napíšu naposled. Nebo né. Přednadposled. Protože, co kdybych potřebovala o něm sdělit něco zajímavýho, že .. třeba to, že už mi KONEČNĚ dal ten jazyk. Což se ještě nestalo. Slíbil mi ho včera večer někdy v tuhle dobu a přece mi řekl , ať mu to připomenu. Venku někdy nakonci, když jsem měla jít potom někdy domů, mu říkám 'víš,že mi něco dlužíš?' a on 'ne, nevim', rikam 'aha,no' a on 'joo už jsem si vzpoměl'. No a nic. Pak mi řekl, že jsem mu to měla připomout. Jůůůůůj. Však jsem mu to připoměla. Ale nevadí. Mě ty jeho dotyky stačej. Z jeho dotyků mám takový ty pocity motýlů v břiše víc, než kdyby se mě dotkl někdo jinej. Když mě někdo něžně štípne, je to hnus né. Ale když to udělá on. Bože. Je to tak krásný. To obejmutí zezadu. Když třeba někde stojim. Hlazení. Věštění z ruky. Pohledy do očí. A to 'víš, že te miluju?' nebo 'taky tě miluju ..' Já vím, že už se opakuju. Ale je to fakt úžasný.
Dneska jsem se hádala s mym né. Protože jsem měla jet dneska na tu kalbu do Hostomic a spát s nim u kámoše. Nakonec jsem zůstala s mamkou v Bílině a šli jsme, jako každej den, zase ke tchýni(tak říkám Kubovo mamce) a jakože s Kubou no. Tak jsme se hádali, že na něj vůůbec nemám čas, a že mu to pořád slibuju. Hm. Dám sem fotku (fotky v jednom) z dneška.
Cítím se docela šťastná vedle něj, abyste vědělii .. Myslím, že bych s tím psaním o něm měla už přestat ale! Která ruka to byla? Obě? Obě ruce dostanou facku za to, že tohle píšou. Vlastně by ji mělo dostat i srdce, protože to píšu od srdce, taky mozek, protože vytváří tyhle dementní věty a sousloví. Možná i oči, za to, že někdy tohohle člověka spatřili. Ale za to bych jim měla spíš děkovat. Píšu bláboly, jsem asi debil, je ze mě debil:D. Tak jo no .. zítra jdem asi zase k nim. A večer budem grilovat. Tak my jsme taky dobrý. Taková normální rodinka, jak furt říkám. Oni bydlej v paneláku a my před tim panelákem v klidu na dece, a to okolo nás choděj samý skejťáci na park. My si tam budem taky hezky grilovat. Ouuu yeah :D! Jsme potrhlýý.. Doufam ze ta společná dovolená v létě vyjde. Měla by.

BTW_. taky sem dám fotky s mamkou, aby se neřeklo_.
Jsme se zrovna připravovali ven. Těším se na zíta. A doufam, že bude jazyk! :D
BTWW_. nadpis -> uryvek z písnicky a zrovna se mi líbí :D

Manžeeeel :)

21. dubna 2011 v 23:04 > BV. píše <
Ahhhhh. Nevím jak to říct. Vlastně nemám ani důvod k tomu, abych byla šťastná. Ale asi jsem. Helejte se. Možná se chováme jak malý. Ale mě se to líbí. To, jak se pořád dotýkáme a šťoucháme. Ale je to zlé.. Hodně zlé. Jsem zadaná a takhle vyvádím s Kubou. Jsem blázen. Odjakživa. Ale abych pravdu řekla, možná je mi to jedno. Je mi jedno, že ho svým způsobem podvádím. Za zády mu dělám něco takového. Ale nee, opravdu nejsem svině. Víte .. když on je Kuba tááák strááášně moc úžasnej. Ona je to už taky strašně dlouhá doba, co se známe. Už odmalička. Přijde mi prostě, že my dva k sobě patříme. Když sedím vedle něj na dece na trávě, smějeme se všemu, on mě pořád šťouchá, já se o něj opřu, chvíli mlčíme, a já si vzpomenu na tenkrát. Bože, nevím jestli to sem psát. Byli jsme malí. Tyvole .. prostě takový ty hry na doktory. Taky si pamatuju, když jsme se spolu koupali. Už odmala se takhle šťoucháme. Pozdějš jsme se jen zdravili zas. A nebo si jen psali na fb. A někdy jsme si psali docela hustě. Fakt jak manželé(což jakoby jsme = říkáme si tak), jako sourozenci, jako milenci(jak říká máma). To povídání s ním o nadrženosti a tak. Achjo. Venku prostě jdem třeba do krámu (což za den chodíme min. třikrát), a najednou mě chytne za ruku %). Nebo jdeme a on me obejme. Jdeme a on se mě nějak dotkne. Pořád se smějeme. Tyvole. Ani si to neuvědomuju, ale když to tak píšu, je to náhodou skvělý. Máme dobrej vztah. Hodně dobrej. Všichni si všimli toho, že si fakt rozumíme. Dneska jsme se viděli už třetí den v kuse a není hodiny, kdy bysme se nesmáli furt něčemu. To naše 'nó běžně', 'forééver', 'taky tě miluju!' :D. Heh.

No.. dneska jsem si s nim psala. Říkám mu, že jedna holka mi psala, že jí řekl, že má holku. Tak jakou má ne? A on žádnou. Tak proc jí to napsal? A on prej, že má manželku. Mě. Mmmmmm :P Pak napsal, at mu reknu, jak to mezi náma je, ze se pořád pošťuchujem, ať ví, jak má o nás dvou lidem řikat. Ježíš, to mě dostalo%). No a pak jsme oba psali pořád smajlíka :P. Napsala jsem mu jazyk? a on jo jazyk. a já na něj fakt? a on jo fakt. Řikáám ok dlužíš mi jazyk:P. A on, dobře ale musíš si o něj říct. Takže .. až bude zítra chvilka, kdy budem sami, kdy na nás neuviděj mámy, připomenu mu to, Kubíčkovi mýmu. Ale.. podvedu Igora no.. achjo:(. No co už. Jsem mrcha. Ale svatá mrcha. Hodná mrcha. Jsem mladá. Užívejme si, dokud můžem. Je mi to jedno. Ok. Ok.

Happy Easter.

21. dubna 2011 v 16:34 > BV. píše <
Tak a je to tu. Velikonoční prázdniny. A už se blíží Velikonoční den. Den kdy kluci vylezou se svýma krásnýma pomlázkama a holky zas někdy vytahují kýble s vodou. Dívky většinou dostanou pěkně přes zadek a pak musejí dávat vajíčka nebo sladkosti. Ty kluci se o velikonoce fakt maj! :D Tak přeju všem, jak holkám, tak klukům šťastné Velikonoce..

Jen brácha ?

20. dubna 2011 v 23:34 > BV. píše <
Ahooooy, dobrá zpráva! Teda jak pro koho. Už jsem docela šťastná. Já vím, že Vás to nezajímá, kdyžtak to číst nemusíte. Ale tak .. to sluníčko, teplo venku, to že nesedím pořád doma u ntb, to že jsem furt někde, to všechno to ovlivňuje. Asi to bude těma prázdninama. Kratšíma prázdninama. Už by mohly být letní. Ale to si ještě počkáme. Aspoň že to teplo je.

No dneska jsme šli zas ke Stáně(mámy kámoška a mýho 'bráchy' máma. kdo tu čte, ví). Jsme seděli u ní u baráku zas. Jsem se s nima bavila. Jako s mámou a se Stáňou. Trochu jsme zavzpomínali na to, jak jsme byli s Kubou ještě malí. Na dovolený a tak. A prý v léte pojedem někam. Pecka! Se můžou ty holky z něj posrat. On je muj *lmfao* . A ne? Heh. Jsme si byli zase dneska kupovat nanuky asi třikrát, seděli jsme na dece, houpali jsme se na houpačkách a procházeli se. Jo a hlavní je, že se pořád smějeme a rozumíme si. Už se o tom bavila i máma se Stáňou. A máma prej ,oni to dřív byli takový sourozenci a teď jsou milenci'. Protože dneska takový nemalý letmý dotyky. Tyvole:D. Furt jsme se nějak dotýkali, aniž bysme si to uvědomovali. Zvláštní. Nejlepší jak mi pořád říkal, že mi padá ramínko od podprdy. No nic. Takže v létě buď pojedem tady někde v Č. republice někam a nebo se jede do Itálie :) *YAHOO* To se ty holky, jako Lejla a Danča, můžou zbláznit. Malý holky. Jo a mám s ním fotku. hahaha:D
Mám ho ráda. A kdo ví .. možná i víc. Fakt nás k sobě něco poutá. Uvidím časem.
Dobrou noc lidi.