Únor 2011

Alexis Jordan - happiness

20. února 2011 v 2:41 > Music <


Docela pěkná písnička :)!. A ona má krásnej usmev .. teda kdyyž se usměje pořádně:)


No speech!

20. února 2011 v 0:33 > BV. píše <
nO jO, docela se nudím. Tak jsem se rozhodla napsat zase článek do mejch oblíbenejch Supermanskejch zápisků:P. Takžeee..
sedím u televize a docela tam v tý bedně dávaj h*vno.x/.Brácha tu teď kouká na PrimaCOOL, a jako nic moc. Tak mi nezbývá než jen prostě sedět s notasem a psát a pořád jen psát a cpát se sladkostěma:P.
Noo, za pár dní (asi za dva tejdny?) mam narozky (3.března). Cože? Jo uteklo to, je to všechno nějaký divný, každý den utíká jak voda. Když to tak vezmu, je to jako skoro včera, kdy nám začali prázdniny a v pondělí už mam jít jako do školy? bože :X. Snad i ta škola uteče rychle a konečně se dočkám prázdnin. Těch dlouho očekávaných práázdnin!! :/ Už se těšim na den, kdy přijdu naposled domu ze školy. Kdy si oddychnu! Kdy napíšu článek o tom, že už jsou prázdniny! :) Kdy konečně vstávání v kolik hodin chci, konečně jen tak poflakování, výlety, spaní někde u kámošek, na chatách, v karavanu, ve stanu! Jeeeej :X Už chci léto prostě :) Nejvíc se těšim na Zdeslav. Taky na to, až tam vemu KaChničku ;* .. Si docela užijem, ona ví, .. miluju naše plánování ;*
Těšim se na ty akce, na to koupání, soutěže na člunech, hry pro děcka! <3
Fakt moc se těšim !!
Jooo a zpatky k narozkám, bo se tady o tom létu tak rozpíšu, že nebudu vědět kde je začátek a kde mam končit!. Co chci k narozkám? Jak už jsem předtím psala ->> foták! Ale to pochybuju, pač mamka ještě neví, že jsem rozbila tamten :/.
Tak jo no .. a co teď
Já se tak nudim .. co děláte?
Píšu si smsky s miláčkem :/ a asi to tu zabalim .. ;) ráno naposled spani do kolika chci. Večer SUPERSTAR! :) Noooo a pondělí škola :/. Ach jo. ale tak neva, budem zas o den blíž létu <3
GNight ;*


Shirt with vest ♥

19. února 2011 v 22:07 > Fashion <
Jak já tuhle kombinaci miluju! Prostě skoro všechny košile co mám, jsem aspoň jednou skombinovala s tílkem! ♥ Tuhle košili skoro nikdy nenosim bez tílka! Love it♥.
nbm

Ayeem back! :)

19. února 2011 v 18:51 > BV. píše <

Takže .. sobota je skoro pryč. Tak jsem byla v Rakovníku. Pak na Křivoklátě a pak v Senomatech. Docela užitej den. Už se prostě těšim na léto. A to nejvíc! Protože prostě -> Zdeslav, Senomaty, výlety do Plzně a tak, těším se, až vezmu na zdeslav i KaChničku .. prostě nejvic natěšenáá :)
Sere mě, že jsem loni nejezdila, ale aspon jsem si uvedomila .. jak moc mě tohle všechno baví :)
Tak jeli jsme si ti ráno na Zdeslav, jenže když jsme dojeli k jedny silnici kousek tamodtud, tak byla TOTÁLNĚ namrzlá, že když děda brzdil, tak to jelo dál! Takže jsme se otočili a jeli druhou stranou na Rakovník a pak směr Křivoklát :). Mam to tam ráda, jako mála jsem tam jezdila fakt HOOODNĚ často! Tak jsme si tam zase sedli v tom 'penzionu' pod křivoklátem :DD. Jsem si dala bramborovy knedliky se spenatem a masem .. Knedliku asi osm :D. No jo :P. Tam přišli nějaký romové, bylo jich hodně, jakože asi 9 holek, 3 kluci a pak nějaký dospělí. Holky byly všechny přivázaný provázkem (?) a ti tři kluci taky (?) .. Trošku jsem nechapala, ale asi to byli z děcáku a asi proto, aby neutekli, tak jim svázali vždycky jednu ruku a misto mezi rukou jednoho a rukou druhyho bylo max. jeden metr dlouhej provazek :DD. Když jsem je tak sledovala, ani bundu si přes to sundat nemohli :DD. Tak asi tam šli na oběd noo ..
Pak jsme jeli do baráku na navštěvu k ... :)
Docela pecka ten barak! Fakt skvělej .. maj novej :) Na zahradě si přes leto udelali bazen a ted to maj a přístřeškem. Barák nabombenej, obývak hustej! Maj prachy no .. Ale tak mam je ráda .. 
Jouuu a jsem doma, takže ASI budou články, asi ! :))
Joop,a tohle je foceny webkou v aute ->> :)
v aute

Me & Cody Simpson! ♥

18. února 2011 v 21:27 > Celebrities <
cody
Jeej, od brášky :P♥
Díkyy :)

Prosím, hlas :)

18. února 2011 v 20:38
Jestli můžete, tak prosím dejte mi hlas zde !
Děkuju <3

I♥RETRO!

18. února 2011 v 20:31 > Fashion <
Tak co k tomu říct? Retro .. docela styl, ne že ne. Líbí se mi tenhle styl, a nějaký kousky ve stylu retro v mym šatníku nesměj chybět ♥!
Pár ukázek toho, co se mi líbí nejvíc♥:
                                  
Yeaa..  ty rádia ve stylu Retro jsou prostě styyyl :D<3
love it :D♥
       
Miluju ty brejle !!
                
                               
Jsou prostě stylový ♥
  Bow Front Mini Dress
Joanna Gingham Prom DressStella Doll Dress
Tyhle šaty jsou roztomilýý :)) Miluju puntíky a kostičky :P
Fairy Cake CardiganHelix Mouse Face Sweat
Nemam slov<3

http://magyar.mashkulture.net/wp-content/uploads/2009/01/converse_chuck_taylor_the_who_00.jpg
Boty taky pecka :) Nejradši nosim conversky a botasky .. ;)
Prostě .. i love retro! :)

Stars <3

18. února 2011 v 12:34 > Fashion <

Svíčková už se nandává :D.

18. února 2011 v 12:31 > BV. píše <
Johouuuu, svíčková už se nandava, takže ted asi zadny obrazky a tak do FASHION nepridam. Az za chvilii, az se najim! Az si pochutnam na tom nejlepsim jidle na svete ( to rikam i na jidlo z mekace, i na krupicovou kasi, i na rajskou, i na bramborovy knedliky se spenatem ....) :DDD.! 
Takže možná až pak .. byeee ;*