Únor 2011

We love stars! ;P >> Menší reklama na stránku na facebooku :P

2. února 2011 v 1:29 | BarbaChna Vilain ^
Moje stránka o hvězdách na FB se teprve rozjíždí, a ty, jestli máš facebook, se můžeš přidat na We love stars! ;P dííík! :)
Budou tam i soutěže, hlavně novinky a drby od slavných :'P

Moje cesta ke slávě.

2. února 2011 v 1:10 | BarbaChna Vilain ^
2.února
Moje cesta ke slávě může být krátká, ale taky šíleně dlouhá. Kdo ví? Jedno je jasné. Já budu rozhodně jednou slavná :] je to můj sen. Je to věc, na kterou teď myslím pořád. Není hodina, o kterou bych na to nemyslela! Někdy přemejšlím, jaký budu mít jednou barák. Už jsem si ho vymyslela. Jindy zas přemejšlím jak začnu a to mě napadá hoooooodně věcí. Jednou, že začnu modelingem třeba v Bravo Girl  , nebo třeba v nějaké agentuře jako třeba agentura Agáty Hanychové>Agata Models. Podruhé mě zas napadne, začít s nějakým filmem. Ale to bych se tam nějak musela dostat. Třeba nějak našetřit peníze a jet do Ameriky. Tam se přihlásit na nějaký casting buď seriálu třeba na Disney Channel nebo filmu. Jindy si zas říkám, že se ale musím učit pořádně angličtinu. Takhle jdou moje myšlenky pořád dokola! Je to šílený, ale je to tak! Když si představím, že se znám s Justinem Bieberem, Codym Simpsonem, Miley Cyrus, Demi Lovato atp. ŠÍÍLENOST! Tohle je poslední dobou skoro jediné, co mě dokáže povzbudit. Říkám si, že jsem se pro Ameriku narodila. Protože pro Ameriku i myslím. Pro Ameriku dýchám! Nějak začnu, někde začnu, budu se snažit všude, všechny šance, ať už malé nebo velké, zkusím použít, ať se to povede nebo ne. Ode dneška povedu blogerský deník, kde budu psát vše, na co jsem na internetu nebo někde jinde narazila. Pokud se vyskytne jakákoliv šance, hned Vám to sdělím a spolu s Váma budu sledovat, jestli se to podaří!
A nakonec otázka> Chce být ještě někdo tolik slavnej, jako já, že má z toho AmerikaManii? Ráda bych někoho takového potkala :)