Cody Simpson > ručně stručně psaný životopis :]

20. ledna 2011 v 21:47 | BarbaChna Vilain ^ |  > Celebrities <

Cody Simpson ^

Celým jménem Cody Robert Simpson. Je mu 13 let a pochází z Austrálie. Právě mu vychází čtyřpísňové EP 4U. K jeho hudební cestě ke slávě mu, stejně jako Bieberovi, pomohl YouTube. Jeho táta ho začal učit v sedmi letech na kytaru a své první písničky skládal brzy po tomto skromném začátku. Ve dvanácti letech začal Cody na YouTube postupně dávat své verze hitů Justina Timberlaka, Jasona Mraze nebo The Jacksons. Písně jako Cry Me A River, I'm Yours nebo I Want You Back jsou tu dodnes k vidění a jejich zhlédnutí má hodně přes pět miliónů.
V roce 2009 ho přes jeho YouTube channel oslovil producent a skladatel Shawn Campbell (Jay-Z, Missy Elliott, Ciara) a následovalo setkání s Cody a jeho otcem v USA, kde společně napsali a natočili několik písní.
V dubnu letošního roku Cody podepsal smlouvu s vydavatelstvím Atlantic Records a v květnu 2010 vyšel jeho debutový singl iYiYi, na kterém hostuje osvědčený Flo Rida. Codyho EP 4U se na iTunes objevila 21. prosince. Debutová deska je očekávaná v létě 2011.
Kromě muziky je Cody dobrý sportovec - vyhrál dvě zlaté medaile na quennslandském plaveckém šampionátu. <3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama